Тролейбуси зі Швейцарії: у ЧТУ спростували фейки

На вживані тролейбуси дають більшу гарантію, ніж на нові українського виробництва
У Чернівецькому тролейбусному управлінні детальніше розповіли про закупівлю електротранспорту зі Швейцарії. Так зокрема, зазначено, що такі ж транспортні засоби купували в Івано-Франківську (1 998 000₴ за 1 шт.) та Запоріжжі (2 052 000₴ за 1 шт). Чернівці планують закупити тролейбуси за нижчою ціною — 1 620 000₴ за 1 шт.
Окрім українських міст, такими ж тролейбусами послуговуватимуться в європейських містах, зокрема у боснійському Сараєво, румунських містах Брашові та Плоєшті. У столиці Швейцарії Женеві та місті Лозанна і досі використовують тролейбуси, які незабаром з’являться у Чернівцях.
Гарантія на такий електротранспорт складає 13 місяців, що є більшим терміном, ніж на нові тролейбуси українського виробництва.
Також у ЧТУ розповіли, що звинувачення луцьких депутатів у тому, що Чернівці переплачуватимуть за кожен тролейбус, не має підґрунтя. Ціна в один мільйон гривень за один тролейбус, про яку розповідали депутати з Луцька, не є реальною, оскільки жодної пропозиції у відповідь на оголошений за такою вартістю тендер, не було отримано.
фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2019/05/13/troleibusy-zi-shveitsarii-u-chtu-sprostuvaly-feiky.html” Об этом сообщает rupor24.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя