В Одесі перекрили міжнародний канал торгівлі людьми

У міжнародному аеропорту «Одеса» затримано 30-річну одеситку, яка переправляла у сексуальне «рабство» до Об’єднаних Арабських Еміратів двох українських жінок. Про це сьогодні, 10 липня, повідомила прес-служба поліції Львівської області.

За допомогою мережі Інтернет одеситка підшукувала молодих жінок та пропонувала їм роботу за кордоном. Потенційними жертвами зловмисниці ставали громадянки, які мали життєві та матеріальні труднощі. Здійснюючи моральний вплив на потерпілих, вона переконувала жінок у тому, що робота надасть можливість вирішити матеріальні проблеми. Об этом сообщает 24-region.in.ua со ссылкой на СМИ.


Після отримання згоди жінка повідомляла остаточні деталі роботи та порядок виїзду за кордон. Витрати на переліт та оформлення необхідних документів вона брала на себе. Проте жінки мали повернути їй гроші, заробивши їх, надаючи послуги сексуального характеру у борделях.


За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України.


Жінку затримано.


Наразі проводяться заходи, направлені на встановлення повного кола осіб, причетних до даного правопорушення. Слідство триває.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/v_odesi_perekryly_mizhnarodnyy_kanal_torgivli_lyudmy_320897.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя