Міністр фінансів Маркарова розповіла про дискусії з МВФ

Міністр фінансів Маркарова розповіла про дискусії з МВФ
Міністр фінансів Маркарова розповіла про дискусії з МВФ

Міністр фінансів Маркарова стверджує, що Україна не випадає з графіку у тривалих перемовинах з МВФ і анонсувала, що Україна планує візит урядової делегації на річні збори Міжнародного валютного фонду в середині жовтня. Об этом сообщает nordportal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це вона заявила в інтерв’ю Радіо Свобода.

Вона зазначила, що це вже третя програма, над якою міністр теж особисто веде перемовини. «Можу вам сказати, що найшвидше, коли нам вдавалося домовитися від початку ініціювання програми до моменту отримання staff level agreement – це було кілька місяців.

І кожен раз одні й ті ж самі експерти писали, що «ай-ай-ай, місія поїхала, не домовилися», – розповіла Маркарова. Вона наголосила, що два тижні замало для того, щоб домовитися про фінансування. За її словами, перемовини мають свою динаміку. Наразі між українською владою та місією МВФ тривають дискусії та обговорюються проєкти документів. «Сподіваюся, найближчим часом ми ці дискусії фіналізуємо. Однак ми точно не випадаємо з нормального графіку», – заявила міністр.

Маркарова також анонсувала, що Україна планує візит урядової делегації на річні збори Міжнародного валютного фонду в середині жовтня. «Там заодно продовжимо перемовини, але ще раз – ці перемовини тривають сьогодні, завтра. Для цього не потрібно бути фізично в одному місці», – наголосила посадовець.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/332087-ministr_finansiv_markarova_rozpovila_pro_diskusiji_z_mvf”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя